E-styling. E-styling.

Västra Fäladen, Landskrona

Segergatan 6D

  • 3 rum
  • 81 kvm
  • Bostadsrätt
Högstbjudande 1 395 000 kr
Månadsavgift: 4 596 kr/mån

Boka visning

Ikon: Tack för din bokning!

Tack för din bokning!

 

Välkommen på visningen!

Trivsam 3:a med stor potential i Brf Kungen!

Välkommen till denna rymliga trerummare om 81 kvm på tredje våningen på Segergatan i Landskrona - belägen i den populära och omtyckta Brf Kungen. Här erbjuds en bostad med enorm potential för dig som vill skapa ett hem helt efter egen smak och stil.

Lägenheten har en välplanerad planlösning med generösa sällskapsytor, två bra sovrum samt gott om förvaringsmöjligheter. Från vardagsrummet nås den inglasade balkongen, som blir en naturlig förlängning av bostaden och erbjuder en trivsam plats för avkoppling under stora delar av året.

Bostaden erbjuder ett helkaklat badrum samt en praktisk gäst-WC, vilket är ett stort plus i vardagen. I övrigt finns goda möjligheter för nästa ägare att modernisera och sätta sin egen prägel. Här kan du själv välja material, färger och lösningar -perfekt för dig som söker ett hem att utveckla efter egna idéer.

Föreningen är stabil och välskött med flera gemensamma faciliteter för de boende. Här bor du i ett lugnt och trivsamt område med närhet till både service, kommunikationer, grönområden och centrala Landskrona.

Sammanfattningsvis är detta en bostad för dig som söker ett hem med stor utvecklingspotential i en populär förening.

Varmt välkommen på visning!

Boka visning

  • Varmt välkommen på visning, anmälan krävs!

Mäklare

Bostadsfakta

Vänta medan din PDF skapas, det kan ta en liten stund. Ett fel uppstod vid generering av PDF:en. Vänligen försök igen senare.

Bilder

  • E-styling.
    E-styling.
  • E-styling.
    E-styling.

Planritning

Västra Fäladen, Landskrona

Segergatan 6D

  • E-styling.
    E-styling.
  • E-styling.
    E-styling.
  • E-styling.
    E-styling.
  • E-styling.
    E-styling.

Karta

Mer om mäklarna

Intresserad? Gör en intresseanmälan!

Ikon: Tack för din bokning!

Tack för din intresseanmälan!
Mäklaren hör av sig så snart som möjligt.

E-styling.