Vretarna, Tumba

Långsvängen 40

REDO™
Intresseanmälan
  • 3 rum
  • 97 kvm
  • Villa
Högstbjudande 4 995 000 kr

Enplansvilla med underbar baksida på en lugn gata

Varmt välkomna till Långsvängen 40!

Längst in på en lugn återvändsgata finner ni detta enplansvilla med en helt insynsskyddad baksida. Här bor man utan genomfartstrafik vilket skapar trygghet för alla familjer i området.

Tomten ligger i ett läge med sol hela dagen, inhägnad, perfekt för småbarn eller husdjur. Stor altan perfekt för sena sommarkvällar med familj och vänner.

Invändigt möts vi av ett rymligt kök, tvättstuga med egen ingång, badrum, wc samt två sovrum (möjlighet att uppföra ytterligare ett till).

Möjlighet att bygga ut ytterligare 40 kvm om så önskas.

Uppfart med plats för flertalet bilar samt carport.

Stor närhet till de populära förskolorna Vreta och Ängsgården, även Tunaskolan finns på gångavstånd. På enbart några minuter finner du E4:an för den bilburne. Från Tumba centrum går både pendeltåg mot Stockholm och Södertälje samt flertalet bussförbindelser till flertalet orter i södra Stockholm. Tumba centrum är ett fullstort centrum med gott om butiker, restauranger och övrig service. Trevliga promenadstråk i närheten långt från biltrafik med anslutning till sjön Aspen.

Det är endast ett fåtal enplansvillor i Vretarna och på toppen av det så har detta hus ett underbart läge. Ta chansen och låt detta hus på bli ditt framtida boende.

Välkommen hem!

REDO™

Detta är en REDO™ bostad. Kontakta mäklaren för mer information.

Intresseanmälan

Är du intresserad av bostaden? Gör en intresseanmälan så kontaktar vi dig med mer information.

Till intresseanmälan

Mäklare

Bostadsfakta

Vänta medan din PDF skapas, det kan ta en liten stund. Ett fel uppstod vid generering av PDF:en. Vänligen försök igen senare.

Bilder

Planritning

Vretarna, Tumba

Långsvängen 40

Karta

Mer om mäklarna

Intresserad? Gör en intresseanmälan!

Ikon: Tack för din bokning!

Tack för din intresseanmälan!
Mäklaren hör av sig så snart som möjligt.