Brattfors, Filipstad

Lommossbäcken 1

REDO™
Intresseanmälan
  • Villa

Ett Smultronställe - Lommosbäcken 1 Filipstad

Liten stuga med stor charm i naturskönt läge. Bilder kommer inom kort.

Välkommen till Lommosbäcken 1 ? en riktig smultronställe för dig som söker lugn, natur och enkel livskvalitet! Här, på en generös tomt om hela 2 216 kvm, ligger en mysig stuga på ca 40 kvm som bjuder på både charm och möjligheter.

Stugan har en hemtrevlig känsla med öppen planlösning, ljusa ytskikt och fina fönsterpartier som släpper in gott om dagsljus. Här finns plats för både vardagsliv och avkoppling ? perfekt som fritidshus, året-runt-boende eller weekendretreat.

Utanför väntar naturen ? en stor, grönskande tomt med plats för odling, lek, grillkvällar och lata dagar i solen. Det porlande bäckflödet i närheten och fåglarnas sång sätter stämningen för total avkoppling.

Läget är lugnt men ändå bekvämt, med närhet till Filipstads centrum, vackra sjöar, vandringsleder och skogsrika områden. Här får du det bästa av Värmland ? naturens stillhet och stadens bekvämligheter inom räckhåll.

Välkommen hem!

REDO™

Detta är en REDO™ bostad. Kontakta mäklaren för mer information.

Intresseanmälan

Är du intresserad av bostaden? Gör en intresseanmälan så kontaktar vi dig med mer information.

Till intresseanmälan

Mäklare

Bostadsfakta

Bilder

Brattfors, Filipstad

Lommossbäcken 1

Karta

Mer om mäklarna

Intresserad? Gör en intresseanmälan!

Ikon: Tack för din bokning!

Tack för din intresseanmälan!
Mäklaren hör av sig så snart som möjligt.