Välkomna upp på fjärde våningen!
Här bor man högst upp i huset med balkong mot grönskande innergård. Denna välplanerade tvåa om 55 kvm, har en genomtänkt planlösning som erbjuder både stort vardagsrum med utgång till balkong och walk-in-closet. Planlösningen är smart med genomgångsmöjlighet vilket ger mer rörlighet och tillsammans med den generösa takhöjden skapar en luftigare känsla till en modern och trivsam bostad. Här finns även helkaklat badrum som är fräscht och har bra förvaring, golvvärme.
Mandelkubben är en trivsam förening med hiss i huset, ,I avgiften ingår såväl värme som vatten, TV och bredband, P-platser finns att hyra för en billig peng samt även med elbilsladdare.
Området Bettorp är ett växande och populärt område med utmärkta pendlingsmöjligheter, både mot motorvägen och riksvägen. Bussen går runt knuten och tar dig smidigt upp till centrum för den som hellre cyklar finns istället smidig cykelväg. Direkt bakom området ansluter ett belyst motionsspår med trivsam slinga , perfekt för löpturen eller hundpromenaden.
PSST! Vi erbjuder även möjlighet till digital privatvisning, där du smidigt kan kika på lägenheten hemifrån innan du bestämmer dig för att komma på plats. Perfekt för dig som ännu inte bor på stan eller är på resande fot!
Varmt välkomna att boka in er på visning!